Pec pod Sněžkou 16, apartmán C12 Kontaktní formulář


Jak se Vám u nás líbilo

Zdravím a děkuji..ráda doporučím přátelům. Rozjíždíme s radostnŷmi pocity...

Ať se vám daří,Suchánková&spol :-)

Náš víkendový pobyt s vnoučky k plné spokojenosti nás všech. Perfektní vybavenost, čistota, pro děti společenské hry. Pan správce ochotný, vstřícný....vše vysvětlil a ukázal. Rádi se vrátíme a doporučíme dalším klientům .

velký bazén přímo v hotelu (čistý, udržovaný, voda teplá..) - apartmán pěkný, v dobrém stavu, moderní vybavení - v Peci je pro rodiny s dětmi dostatek aktivit

Apartmán je velmi pěkný, prostorný, na krásném klidném místě.

Vážená paní inženýrko,

chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za možnost se každý rok rekreovat v Krkonoších ve Vašem apartmánu. Jako v předchozích rocích i letos se nám pobyt vydařil. Velice děkujji za příjemný dárek na uvítanou.

Pokud nám zdraví dovolí, opět v příštím roce bychom využili Vaše zařízení,.

Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den,

Moc Vám děkuji za ubytování. Moc se nám líbilo, chtěl jsem Vám už napsat, ale vždy mě do toho něco vlezlo.

Rád bych využil Vašich ubytovacích služeb i v budoucnu.

Dobrý den, paní inženýrko,

už ani nevím pokolikáté jsme s manželkou u Vás v apartmánu Poustevník prožili velice příjemnou rekreaci. Už jsme si na tento apartmán zvykli, je nám zde příjemně, nachází se již mimo zástavbu v Peci pod Sněžkou,ale do centra je to pár minut.Váš apartmán je perfektně vybaven a cítíme se zde jako doma. Je zde božský klid a nic nás neruší, to je pro nás důchodce velký bonus. S ohledem na ubývající síly se Váš apartmán nachází na strategickém místě, t.j. pár minut od lanovky na Hnědý vrch. Koupíme si vždy tourpas, se kterým můžeme neomezeně využívat lanovky na Hnědý vrch, Portášky a Černou horu a můžeme vyšlapovat po hřebenech Krkonoš.. Na trase máme vytipované restaurace, např. Lesní bouda,Na rozcestí atd., kde dobře vaří.Naopak víme,kde dole v Peci nám mohou zkazit žaludek.Neopominutelným bonusem je velice příjemný a vždy usměvavý správce pan Hyča.Takže pokud zdraví dá,doufám ,že příští rok ve stejnou dobu budeme opět ve Vašem příjemném apartmánu.

Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za možnost každoročního využití Vašeo apartmánu.

Z ubytování jsme byli nadšeni. Děti převážně z krytého bazénu. Až zase vyrazíme do Krkonoš, opět se na Vás obrátíme.

Dobrý den,

S pobytem ve Vašem apartmánu jsme byli moc spokojeni,je krásně a moderně zařízen,všude čisto...několikrát jsme byli i v bazénu-také naprostá spokojenost. Pan správce je milý pán.

Moc jsme si to užili a rádi bychom se k Vám vrátili.

Ať se Vám daří

Dobrý den,

moc Vám děkujeme za krásné ubytování. Bylo to všechno moc fajn a velmi se nám u Vás líbilo.

Doufám, že ještě budeme moct někdy přijet.

Mějte se hezky.

S pozdravem

Weinerová Z

Dobrý večer paní Kapuscinska 😊

Děkujeme za hezké ubytování, je tu pěkně.

Děkuji a jsem s pozdravem. Bohdana Brožová Kramolišová

Dobrý den,

pobyt velice příjemný. Vše bez problému.

Barbora Kovářová

Dobrý den, byli jsme VELMI spokojeni.

Matekovi

Dobry den,
Vše bylo v pořádku :-) Děkuju. Příští rok budete chtít přijít znovu.

Pozdravy, Michał Mleczak

Dobrý den, děkujeme za pobyt ve Vašem apartmánu. Moc se nám tam líbilo :-)))

Jiří Krsek

Dobrý den

Ubytování v Apartmán Poustevník bylo přímo to pravé, co jsem hledala. Klidné místo v krásné přírodě a přitom blízko centra Pec pod Sněžkou. Ubytování bylo čisté, komfortní. Snídaně úžasné a pestré. Až se zase přijedeme podívat do Krkonoš, určitě si Vás najdeme. Děkuji moc za sebe i rodinu.

Jaromíra Hájková

Dobrý den,

děkujeme za skvělý prodloužený víkend na úžasném místě. Relax, ochotný personál, krásně vybavený apartmán a spousta zajímavých míst a atrakcí v okolí :). SUPER!!!

Novákovi

Ubytování v apartmánu Poustevník jsme si maximálně užili. Apartmán je krásně vybavený a blízko všem atrakcím a zajímavým místům v Peci pod Sněžkou. Jistě jsme zde nebyli naposledy!

Tomáš Matucha

Dobrý den,

paní Kapuscinská, děkujeme za pronájem apartmánu. S apartmánem jsme byli moc spokojení, je pěkně a funkčně zařízen a výborně umístěn. Velmi jsme přivítali také možnost využití bazénu. K celkové spokojenosti přispěly také dobré sněhové podmínky a počasí v tomto týdnu, škoda, že už končí:-)

S pozdravem
Chlápkovi

A jak se v našem apartmánu líbilo Vám? Napište nám na kapuscinska@hakvelkoobchod.cz