Pec pod Sněžkou 16, apartmán C12 Kontaktní formulář


Wellness Pec pod Sněžkou

Wellness apartmán Pec pod Sněžkou

Wellness apartmán poustevník a celý areál apartmánového domu skýtá velké množství služeb a možností pro své obyvatele. Pokud se k nám do apartmánu vydáte autem, můžete zaparkovat přímo před apartmánem, na parkovišti s velkou kapacitou, které je určeno pouze pro ubytované, vjezd se řídí vyhláškou MÚ Pece pod SNěžkou. Pokud nás navštívíte v období velkých sněhových nadílek, můžete zaparkovat v centru Pece pod Sněžkou a nechat se dopravit na sněžném skútru, skútr není v ceně ubytování a je potřeba si jej domluvit při rezervaci ubytování. Přes parkoviště, přímo naproti apartmánu se nachází restaurace s příjemným posezením, která nabízí bohaté snídaně, výběr z více druhů večeří a přes den odpolední bar, to vše pouze pro ubytované, nikoliv veřejnost. Po náročném dnu jistě využijete služeb našeho wellness apartmánu.Pro milovníky vody nabízí ke každodennímu využití druhý největší plavecký bazén v celém okolí a po vydatném plavání si jistě vychutnáte saunu, nebo masáž

Sportovní zázemí apartmánu

Do lyžárny si můžete dát své lyžařské, nebo snowboardové boty, společně s celým vybavením po návratu z nedalekých sjezdovek. Pro děti nabízí apartmán příjemné zázemí s venkovní trampolínou a dětským hřištěm, na kterém nechybí houpačka, prolézačka, nebo skluzavka. Dospělým zábavu zpříjemní venkovní pingpongový stůl, nebo stolní fotbal.

Vybavení apartmánu

Apartmán nabízí příjemné ubytování i pro náročnější zákazníky. Celý jeho interiér je nově a moderně vybaven. Obývací pokoj se skládá z obytné stěny, na které se nachází také televize s příjmem satelitních programů, rádiem, konferenčního stolku a gauče, který se dá během chvíli rozložit na přistýlku, ve které se pohodlně vyspí dva lidé. Z této místnosti se dostanete na balkón, který nabízí krásný pohled do okolní krajiny a také možnost venkovního posezení. Obývací pokoj je spojený s kuchyní, ve které najdeme jídelní stůl, společně s židlemi. Kuchyňská linka kromě dřezu, sporáku a ledničky obsahuje také troubu nebo myčku, v apartmánu nejsou utěrky. Součástí vybavení jsou také skleničky a talíře společně s příbory. Z kuchyně se přes chodbičku, ve které najdeme botník a věšák na bundy, dostaneme do ložnice s velkou postelí pro 2 osoby, dvěma nočními stolky s lampičkami, velkou šatní skříní, decentní výzdobou a také balkonovými dveřmi, kterými se stejně jako z obývacího pokoje dostaneme na balkón. Poslední místností v apartmánu je koupelna s toaletou, kde nechybí umývadlo a sprchový kout. V apartmánu a jeho okolí je možné připojení zdarma na naši WifiApartmán neposkytuje ubytování domácích mazlíčků.